Yhteystiedot

Waldec

Hermann Chanthabouasy

Toimitusjohtaja

+358 50 441 9646
chb@waldec.fi

Mikael Gestrin

Operatiivinen johtaja ja myynti

+358 400 760 400
mikael.gestrin@waldec.fi

Henrik Neirama

Talousjohtaja ja Group Business Controller

+358 40 708 5611
henrik.neirama@waldec.fi

Toni Jokinen

Huoltotekniikko, Tekninen myynti Suomi

+358 50 379 1955
toni.jokinen@waldec.fi


Jan-Sebastian Hole 


Huoltotekniikko, Tekninen myynti Skandinavia

+358 50 518 7055
jan.sebastian@waldec.fi


Patricia Swanljung

Myynti

+358 50 406 0101
patricia.swanljung@waldec.fi


Eva Schalin

Myynti

+358 50 476 9940
eva.schalin@waldec.fi


Caius Grann

Board Member.   MBA. Business Coach and Sales Development Director

info@waldec.fi


Pankkiyhteys

Nordea Bank
IBAN: FI19 1112 3000 3823 55
SWIFT: NDEAFIHH
VAT: FI21044352

Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!

Sähköpostitse

Rekisteriseloste

Pääkonttori

Pirkanmaan toimipiste